Верховна Рада 21 червня поточного року підтримала законопроєкт, який повертає податки на ввезення в Україну імпортних автомобілів з-за кордону.
Вже з 1 липня українці повинні будуть розмитнювати «євробляхи» за довоєнними ставками — з митом, ПДВ та акцизом, що враховує вік транспортного засобу.
При цьому мито та податок на додану вартість на електрокари залишається нульовим. Прогнозується, що через попит на екологічні машини їх кількість збільшиться.
Залишити коментар