Верховна Рада 21 червня поточного року підтримала законопроєкт, який повертає податки на ввезення в Україну імпортних автомобілів з-за кордону.

Вже з 1 липня українці повинні будуть розмитнювати «євробляхи» за довоєнними ставками — з митом, ПДВ та акцизом, що враховує вік транспортного засобу.

При цьому мито та податок на додану вартість на електрокари залишається нульовим. Прогнозується, що через попит на екологічні машини їх кількість збільшиться.